FLOS Wan Spot – downlight GY6.35, hliník leštený

Veľa žiadaný produkt FLOS Wan Spot - downlight GY6.35, hliník leštený od známej spoločnosti FLOS máte možnosť nájsť v našej ponuke za primerané peniaze! Kúpiť teraz za 144,90 EUR.
FLOS Wan Spot - downlight GY6.35
Značka: FLOS
144,90 EURDostupnosť: nie je skladom
Overiť dostupnosť »

Popis produktu

Atraktívne stropné svietidlo Wan Spot s nastaviteľným telesom, navrhla Johanna Grawunder Toto stropné svietidlo od dizajnérky Johanny Grawunder bolo navrhnuté v atraktívnom vzhľade a je vhodné na použitie v súkromných miestnostiach, ale samozrejme sa dá použiť aj v komerčných budovách. Vonkajší odtieň vstavaného svietidla je voliteľne biely, čierny, hliníkový alebo zelený a v závislosti od výberu je možné nastaviť špeciálne akcenty, pričom zelený variant je samozrejme veľmi zvláštnym zvýraznením s osviežujúcim účinkom. Na rozdiel od väčšiny vstavaných svietidiel časť svietidla Wan Spot vyčnieva zo stropu a dá sa podľa potreby otáčať. Halogénový zdroj svetla je navyše krytý satinovanou sklenenou doskou, ktorá vytvára príjemné rozloženie svetla, ktoré prispieva k domácej a príjemnej atmosfére. V strede sklenenej tabule sa nachádza strieborný gombík s nápisom FLOS. Wan sa dodáva s dvoma vymeniteľnými vnútornými krúžkami v zelenej a čiernej farbe. Týmto spôsobom môžete svietidlu dodať – v závislosti od vašich želaní – rôzny vzhľad. Potrebný transformátor je potrebné zakúpiť samostatne. Už viac ako 50 rokov navrhuje spoločnosť FLOS s tímom renomovaných dizajnérov špeciálne a vysokokvalitné svietidlá, ktoré získali široké medzinárodné uznanie a mnoho ocenení.
Veľa predávaný tovar FLOS Wan Spot – downlight GY6.35, hliník môžete získať okrem iného na našich stránkach v populárnej sekcii osvetlenie kancelárie! Teraz získate ostatné výrobky z tejto populárnej rubriky za úplne najnižšiu cenu! Táto značka FLOS vás a vašich blízkych obohatí o top sortiment A tu je dôkaz!