FLOS Wan bodové vysokonapäťové downlight zelené

Atraktívne downlight svietidlo Wan Spot s nastaviteľným svetelným telesom, navrhnuté Johannou Grawunder Toto svietidlo od dizajnérky Johanny Grawunder... viac informácií »
FLOS Wan bodové vysokonapäťové downlight
Značka: FLOS
130 EUR145 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Atraktívne downlight svietidlo Wan Spot s nastaviteľným svetelným telesom, navrhnuté Johannou Grawunder Toto svietidlo od dizajnérky Johanny Grawunder...

Atraktívne downlight svietidlo Wan Spot s nastaviteľným svetelným telesom, navrhnuté Johannou Grawunder Toto svietidlo od dizajnérky Johanny Grawunder bolo navrhnuté v atraktívnom vzhľade a je vhodné na použitie v súkromných obytných priestoroch, uplatnenie však, samozrejme, nájde aj v priemyselných objektoch. Vonkajšie tienidlo vstavaného svietidla je voliteľne biele, čierne, hliníkové alebo zelené a v závislosti od výberu farby umožňuje nastaviť osobitné akcenty, pričom zelený variant predstavuje prirodzene celkom osobitný tón s osviežujúcim efektom. Inak ako pri väčšine vstavaných svietidiel vyčnieva časť svietidla Wan Spot zo stropu a dá sa natočiť podľa potreby. Okrem toho je halogénová žiarovka zakrytá satinovanou sklenenou platňou, čo vytvára príjemné rozdelenie svetla, ktoré prispieva k domáckej a príjemnej atmosfére. V strede sklenenej platne je navyše strieborné tlačidlo s nápisom FLOS. Wan sa dodáva s dvomi vymeniteľnými vnútornými krúžkami vo farbách zelená a čierna. Tak je možné dodať svietidlu individuálny vzhľad. Spoločnosť FLOS, ktorá existuje už vyše 50 rokov, navrhuje v spolupráci s celým radom známych dizajnérov osobitné a kvalitné svietidlá, ktoré získavajú široké uznanie po celom svete a boli už aj niekoľkokrát ocenené.
Výnimočný a žiadaný produkt dostanete už dnes na našich stránkach zaradený v sekcii podhľadové svietidlá. Získajte iné výrobky z tejto obľúbenej sekcie za super ceny.

V zľave produkt FLOS Wan bodové vysokonapäťové downlight zelené od popredného výrobcu FLOS môžete pohodlne získať v našej ponuke za super peniaze! Práve teraz za skvelú cenu 130 EUR.