FLOS KTribe S1 závesná lampa, dymová sivá

Moderné závesné svietidlo KTribe s klasicky tvarovaným tienidlom Jediné, čo sa dá u závesnej lampy KTribe označiť za klasické, je tvar tienidla, ako... viac informácií »
FLOS KTribe S1 závesná lampa
Značka: FLOS
256,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné závesné svietidlo KTribe s klasicky tvarovaným tienidlom Jediné, čo sa dá u závesnej lampy KTribe označiť za klasické, je tvar tienidla, ako...

Moderné závesné svietidlo KTribe s klasicky tvarovaným tienidlom Jediné, čo sa dá u závesnej lampy KTribe označiť za klasické, je tvar tienidla, ako materiál tienidla bol zvolený moderný materiál – plast. Trendový dymovo šedý odtieň je kombinovaný s lesklým pochrómovaným rámom, ktorý je možné integrovať do mnohých variantov zariaďovania. Ihneď po zapnutí svetla je pod vonkajšou clonou viditeľný druhý difúzor. Potom je tvar pohára ľahko viditeľný. Tienidlo na vnútornej strane spoľahlivo zaisťuje optimálnu difúziu svetla. Ktribe vyrába z. B. ako zdroj svetla nad jedálenským stolom veľmi príjemné okolité osvetlenie. Skvelý dizajn série žiaroviek KTribe od spoločnosti FLOS pochádza od známeho francúzskeho FLOS nábytku a lámp Philippe Starck.
Úplne unikátny kus FLOS KTribe S1 závesná lampa, dymová sivá máte možnosť kúpiť práve na stránkach v známej kategórii závesné svietidlá! Teraz môžete získať unikátne kusy z našej sekcie za úplne najnižšiu cenu! Obľúbený výrobca FLOS má na sklade prémiové výrobky Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Tento veľmi žiadaný produkt FLOS KTribe S1 závesná lampa, dymová sivá pochádzajúce od značky FLOS ľahko nájdete teraz za mimoriadne nízku cenu. V súčasnosti v predaji od 256,90 EUR.