FLOS Arrangements 2 závesné LED svietidlá

Nezvyčajný atraktívny doplnok – LED závesné svietidlo FLOS Arrangements 2 S modernou sériou svietidiel Arrangements, navrhnutou pre FLOS, sa... viac informácií »
FLOS Arrangements 2 závesné
Značka: FLOS
1 390 EUR1 545 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Nezvyčajný atraktívny doplnok – LED závesné svietidlo FLOS Arrangements 2 S modernou sériou svietidiel Arrangements, navrhnutou pre FLOS, sa...

Nezvyčajný atraktívny doplnok – LED závesné svietidlo FLOS Arrangements 2 S modernou sériou svietidiel Arrangements, navrhnutou pre FLOS, sa cyperskému dizajnérovi Michaelovi Anastassiadesovi pôsobiacemu v Londýne podaril skutočný šperk. Jeho inšpirácia pre svietidlo tiež pochádza z pravých šperkov: Tak ako visí elegantný prívesok na retiazke, tak tu visia rozlične tvarované prvky zo stropu. Obidva tvary sú šikovne navzájom skombinované a perfektne vyvážené. Pritom pozostáva jeden prvok z čiernej lakovanej ocele a jeden z kvalitného pásu s LED, ktorý je umiestnený vždy na jednej strane. Tento aranžmán rozličných tvarov robí z LED závesného svietidla fascinujúci svetelný prvok. Svietidlo je stmievateľné, avšak len 1 – 10 V signálom alebo DALI (stmievač nie je súčasťou). Osvetlenie podobné šperku sa vynikajúco hodí na cielené akcentovanie v interiéroch. Je jedno, či sa LED závesné svietidlo Arrangements 2 v miestnosti prezentuje nad stolom alebo voľne visí. Uznanlivé pohľady sú zaručené!
Podarený produkt FLOS Arrangements 2 závesné LED svietidlá možno kúpiť už dnes u nás v populárnej sekcii závesné svietidlá. Teraz získate parádne produkty z našej kategórie za extra cenu! Náš sortiment je ale široký, pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky značky FLOS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Obľúbený a kvalitný kus FLOS Arrangements 2 závesné LED svietidlá od kvalitnej značky FLOS ľahko zaobstaráte práve dnes za výhodné peniaze. K dispozícii teraz v predaji za 1 390 EUR.