EVN P-LED zapustené podlahové z ušľachtilej ocele

LED svietidlo do zeme P-LED vyrobené z nehrdzavejúcej ocele - zaťažiteľné do 1 000 kg Toto zapustené podlahové svetlo je možné použiť v interiéri... viac informácií »
EVN P-LED zapustené podlahové
Značka: EVN
75 EUR150 EUR Zľava -50%
Overiť dostupnosť »
LED svietidlo do zeme P-LED vyrobené z nehrdzavejúcej ocele - zaťažiteľné do 1 000 kg Toto zapustené podlahové svetlo je možné použiť v interiéri...

LED svietidlo do zeme P-LED vyrobené z nehrdzavejúcej ocele – zaťažiteľné do 1 000 kg Toto zapustené podlahové svetlo je možné použiť v interiéri aj exteriéri. Je vyrobený z robustnej, odolnej konštrukcie z nehrdzavejúcej ocele V4A a je chránený proti všetkým poveternostným podmienkam v súlade s triedou ochrany IP65 (prachotesný a vodotesný). S maximálnou nosnosťou 1 000 kg je možné s ním prejsť aj maximálnou rýchlosťou 20 km / h. P-LED je ideálne riešenie na orientačné osvetlenie pozemných komunikácií a príjazdových ciest do garáží v súkromnom alebo komerčnom sektore. Súčasťou dodávky je aj hliníková inštalačná objímka, ktorú je možné voliteľne použiť na inštaláciu. Hĺbka zabudovania zostáva pri použití inštalačnej objímky nezmenená, zmení sa iba priemer inštalácie od 5,5 cm do 5,9 cm. – pre priame pripojenie na 230 V; s 1 m pripojovacím káblom H05RN-F 3 x 0,75 mm² s voľnými koncami drôtov – S krytom zo štruktúrovaného ochranného skla – Distribúcia svetla: symetrická, široká distribúcia (60 °)
Kvalitný a lacný produkt získate tiež u nás v populárnej sekcii vonkajsie zapustené svetlá. Pripravili sme ďalšie produkty v spomínanej rubrike v bezva akcii. Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás ďalšie vybrané produkty od dodávateľa EVN. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Známy výrobca EVN pre svojich zákazníkov dodáva špičkový sortiment

Veľmi žiadaný tovar EVN P-LED zapustené podlahové z ušľachtilej ocele originál od výrobcu EVN môžete nájsť tu za rozumné peniaze. Ponuky už od 75 EUR.