ERCO spojka pre prívodné koľajnice priama biela

Spojka bez vzdialenosti pre prípojnice ERCO Táto spojka s plastovým puzdrom slúži ako priame spojenie dvoch prípojníc na ich spojenie bez rozstupu.... viac informácií »
ERCO spojka pre prívodné koľajnice priama
Značka: ERCO
14,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Spojka bez vzdialenosti pre prípojnice ERCO Táto spojka s plastovým puzdrom slúži ako priame spojenie dvoch prípojníc na ich spojenie bez rozstupu....

Spojka bez vzdialenosti pre prípojnice ERCO Táto spojka s plastovým puzdrom slúži ako priame spojenie dvoch prípojníc na ich spojenie bez rozstupu. Vyžaduje dodatočný montážny diel (pozri príslušenstvo). Tento zľavnený tovar ERCO spojka pre prívodné koľajnice môžete kúpiť jednoducho tu u nás v obľúbenej sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Pripravili sme skvelé produkty z tejto známej kategórie v zľave! Populárny dodávateľ ERCO dlhodobo dodáva veľmi kvalitný tovar. A to ešte nie je všetko! Náš sortiment je ale široký, pozrite sa tiež na viac tovaru od dodávateľa ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený produkt ERCO spojka pre prívodné koľajnice priama biela od spoľahlivej značky ERCO máte možnosť nájsť zde teraz za výhodnú cenu. Produkt je v súčasnosti v predaji za 14,90 EUR.