ERCO pozdĺžna spojka pre Minirail koľajnicu, biela

Veľa podarený produkt môžete nakúpiť teraz na stránkach v kategórii koľajnicové svetelné systémy. Mrknite na výnimočné kusy zo spomínanej... viac informácií »
ERCO pozdĺžna spojka pre
Značka: ERCO
19,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa podarený produkt môžete nakúpiť teraz na stránkach v kategórii koľajnicové svetelné systémy. Mrknite na výnimočné kusy zo spomínanej...

Veľa podarený produkt môžete nakúpiť teraz na stránkach v kategórii koľajnicové svetelné systémy. Mrknite na výnimočné kusy zo spomínanej sekcie za parádnu cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac osvedčeného tovaru od výrobcu ERCO. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Pozdĺžny konektor ERCO pre vodiace koľajnice Minirail Tento konektor s plastovým krytom umožňuje priame spojenie dvoch koľajníc Minirail od spoločnosti ERCO s medzikusom 8 cm. Možný prívod, priechodné vedenie.

Vysokokvalitný tovar ERCO pozdĺžna spojka pre Minirail koľajnicu, biela od známej kvalitnej značky ERCO je k dostaniu aktuálne za neuveriteľne výhodnú cenu! Ceny už od 19,90 EUR.