ERCO Parscan 230V Casambi 6 W wallwash 940 biela

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 6 W LED, distribúcia svetla na stenu. Koľajnicový reflektor... viac informácií »
ERCO Parscan 230V Casambi 6 W
Značka: ERCO
809,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 6 W LED, distribúcia svetla na stenu. Koľajnicový reflektor...

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate – 6 W LED, distribúcia svetla na stenu. Koľajnicový reflektor Parscan od spoločnosti ERCO je vybavený šošovkou Spherolit a kolimátorovou optikou z optického polyméru; ich rozptyľujúci účinok zabezpečuje, že svetlo z integrovaných vysokovýkonných LED diód vyžaruje na veľkú plochu a rozptýlene, čím poskytuje komplexné všeobecné osvetlenie. Hliníkový odliatok slúži ako materiál pre hlavu svietidla a konzolu; konzola umožňuje neviditeľné uloženie káblov zvonku, umožňuje otáčanie o 90° a je tiež spojená s adaptérom na koľajnice (plast), takže sa dá otáčať o 360°. Ovládacie zariadenie má rádiový modul, ktorý umožňuje prepojenie so smartfónom/tabletom cez Bluetooth na ovládanie zariadenia Parscan pomocou aplikácie Casambi. – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 8,6 W – s riadiacim zariadením ERCO Casambi – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi Unikátny a obľúbený produkt ERCO Parscan 230V Casambi 6 W je dostupný práve teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Pripravili sme ešte ostatné kúsky z tejto známej rubriky za výhodné peniaze.

Často vyhľadávaný produkt ERCO Parscan 230V Casambi 6 W wallwash 940 biela originál od značky ERCO pohodlne zaobstaráte bezpečne online lacno! Výhodná ponuka za skvelú cenu 809,90 EUR.