ERCO Parscan 230V Casambi 12W spot 940 biela

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 12 W LED, bodové rozloženie svetla (15°). Reflektor LED Parscan... viac informácií »
ERCO Parscan 230V Casambi 12W
Značka: ERCO
819,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 12 W LED, bodové rozloženie svetla (15°). Reflektor LED Parscan...

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate – 12 W LED, bodové rozloženie svetla (15°). Reflektor LED Parscan od spoločnosti ERCO je ideálnym zariadením pre 230V trať na dosiahnutie efektívneho a situácii primeraného prezentačného osvetlenia pre expozície a výstavy tovaru. Okrem toho ovládacie zariadenie Casambi umožňuje prepojenie so smartfónom/tabletom na inteligentné ovládanie zariadenia Parscan pomocou aplikácie Casambi. Valcová hlava svietidla vyrobená z liateho hliníka je vybavená vysokovýkonnými LED diódami, ktorých svetlo je vyžarované ako úzky kužeľ (bod 15°) cez pokročilú šošovku Spherolit a kolimátorovú optiku z optického polyméru. Výložník, ktorý je tiež vyrobený z hliníkového odliatku, umožňuje otáčanie o 90° a je tiež pripojený k adaptéru koľajnice (plast), takže sa dá otáčať o 360°. – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15 W – s riadiacim zariadením ERCO Casambi – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi Exkluzívny produkt máte možnosť zaobstarať jednoducho tu na našom webe v obľúbenej kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Zaobstarajte si výnimočné výrobky z tejto sekcie v bezva akcii. Populárna značka v očiach zákazníkov ERCO môže ponúkať prémiové výrobky U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás tiež viac vybraných výrobkov od dodávateľa ERCO. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento akčný produkt ERCO Parscan 230V Casambi 12W spot 940 biela od spoločnosti ERCO môžete zohnať práve teraz trvalo výhodne! Práve teraz za cenu 819,90 EUR.