ERCO Parscan 230V Casambi 12 W flood 940 čierna

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 12 W LED, distribúcia svetla Flood (29°) Parscan je koľajnicový... viac informácií »
ERCO Parscan 230V Casambi 12 W
Značka: ERCO
819,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate - 12 W LED, distribúcia svetla Flood (29°) Parscan je koľajnicový...

Nastaviteľný reflektor Parscan LED na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 230V trate – 12 W LED, distribúcia svetla Flood (29°) Parscan je koľajnicový reflektor od spoločnosti ERCO so stredne širokým svetelným kužeľom (záplava 29°), ktorý poskytuje plošné a prezentačné osvetlenie podľa potreby pre maloobchodné priestory, výstavné, obchodné a konferenčné miestnosti. Šošovka Spherolit a kolimátorová optika z optického polyméru zabezpečujú vlastnosti distribúcie svetla inštalovaných vysokovýkonných LED. Hlava svietidla a konzola sú vyrobené z hliníkového odliatku, adaptér na koľajnice je vyrobený z plastu. Vďaka možnosti otáčania o 360° a otáčania o 90° možno svetlo nasmerovať do požadovanej oblasti. Prostredníctvom Bluetooth možno zariadenie Parscan pripojiť k tabletu/smartfónu a ovládať ho pomocou aplikácie Casambi. – S adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15 W – s riadiacim zariadením ERCO Casambi – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi
Zľavový produkt ERCO Parscan 230V Casambi 12 W flood ide získať teraz tu na našom webe v obľúbenej rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Získajte kvalitné výrobky z našej rubriky za internetové ceny. To nie je všetko, naša ponuka je široká. U nás v ponuke totiž nájdete viac produktov od značky ERCO. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zľavnený tovar ERCO Parscan 230V Casambi 12 W flood 940 čierna od značky ERCO pohodlne zaobstaráte tu a teraz extra so zľavou. Cena už od 819,90 EUR.