ERCO Parscan 230V bodové wallwash 930 čierna

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje - 12 W LED, distribúcia svetla Wallwash Reflektor Parscan od spoločnosti ERCO s... viac informácií »
ERCO Parscan 230V bodové wallwash
Značka: ERCO
819,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje - 12 W LED, distribúcia svetla Wallwash Reflektor Parscan od spoločnosti ERCO s...

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje – 12 W LED, distribúcia svetla Wallwash Reflektor Parscan od spoločnosti ERCO s výkonnými vysokovýkonnými LED diódami, namontovaný na 230V koľajnici, poskytuje vysokokvalitné, flexibilné osvetlenie interiéru na osvetlenie predajných, prezentačných a výstavných priestorov rozptýleným, širokospektrálnym svetlom podľa situácie alebo na dosiahnutie efektívneho všeobecného osvetlenia. Okrúhla hlava svietidla s plastovým krytom a jednostranná montážna konzola s vnútorným vedením káblov majú kryty z práškovo lakovaného liateho hliníka. Držiak je pripevnený k adaptéru na koľajnice (plast) tak, aby sa dal otáčať o 360° a aby sa hlava mohla otáčať o 90°. Charakteristika svetelného výkonu sa dosahuje pomocou šošovky Spherolit a kolimátorovej optiky z optického polyméru. – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15 W
Veľmi obľúbený tovar možno nakúpiť priamo tu na webe zaradený v sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Teraz môžete získať ešte podobné produkty z tejto známej sekcie za akčnú cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, náš sortiment je široký! Pozrite sa tiež na ďalšie preverené produkty značky ERCO. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavnený výrobok ERCO Parscan 230V bodové wallwash 930 čierna od tejto skvelej značky ERCO ľahko môžete zaobstarať u nás právě vo výhodnej akcii. Teraz môžete mať za 819,90 EUR.