ERCO Parscan 230V bodové 6W wallwash 940 čierna

Často vyhľadávaný produkt ERCO Parscan 230V bodové 6W wallwash 940 čierna ide nakúpiť aktuálne na stránkach v populárnej sekcii svietidlá pre... viac informácií »
ERCO Parscan 230V bodové 6W wallwash 940
Značka: ERCO
749,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Často vyhľadávaný produkt ERCO Parscan 230V bodové 6W wallwash 940 čierna ide nakúpiť aktuálne na stránkach v populárnej sekcii svietidlá pre...

Často vyhľadávaný produkt ERCO Parscan 230V bodové 6W wallwash 940 čierna ide nakúpiť aktuálne na stránkach v populárnej sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Teraz si môžete vybrať ešte podobné produkty z tejto populárnej sekcie za výhodnú cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás tiež viac produktov od dodávateľa ERCO. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje – 6 W LED, distribúcia svetla Wallwash Ako súčasť koľajnicového systému je reflektor Parscan LED všestrannou voľbou na osvetlenie veľkých predajných plôch alebo na zabezpečenie veľkých plôch všeobecného osvetlenia pre salóniky, obchody a chodby. Šošovka Spherolit a kolimátorová optika z optického polyméru vyžarujú svetlo integrovaných vysokovýkonných LED diód široko a rozptýlene (wallwash). Držiak s vnútorným vedením káblov umožňuje presné nastavenie (otočný o 90°, otočný o 360°). Valcová hlava a držiak sú vyrobené z hliníkového odliatku, koľajnicový adaptér z plastu. – S adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojené zaťaženie: 9,3 W

Tento obľúbený produkt ERCO Parscan 230V bodové 6W wallwash 940 čierna od populárneho výrobcu ERCO ide zaobstarať teraz za výpredajovú cenu! Výhodne teraz u nás za 749,90 EUR.