ERCO Parscan 230V bodové 6W wallwash 930 čierna

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje - 6 W LED, distribúcia svetla Wallwash Ako súčasť koľajnicového systému je... viac informácií »
ERCO Parscan 230V bodové 6W
Značka: ERCO
749,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje - 6 W LED, distribúcia svetla Wallwash Ako súčasť koľajnicového systému je...

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje – 6 W LED, distribúcia svetla Wallwash Ako súčasť koľajnicového systému je reflektor Parscan LED všestrannou voľbou na osvetlenie veľkých predajných plôch alebo na zabezpečenie veľkých plôch všeobecného osvetlenia pre salóniky, obchody a chodby. Šošovka Spherolit a kolimátorová optika z optického polyméru vyžarujú svetlo integrovaných vysokovýkonných LED diód široko a rozptýlene (wallwash). Držiak s vnútorným vedením káblov umožňuje presné nastavenie (otočný o 90°, otočný o 360°). Valcová hlava a držiak sú vyrobené z hliníkového odliatku, koľajnicový adaptér z plastu. – S adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojené zaťaženie: 9,3 W Tento kvalitný produkt ERCO Parscan 230V bodové 6W wallwash získate priamo na stránkach v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Teraz môžete kúpiť akčné produkty z tejto obľúbenej kategórie za najnižšiu cenu! Známa značka ERCO vás obohatí o prvotriedny tovar Veď to vidíte sami.

Veľmi obľúbený výrobok ERCO Parscan 230V bodové 6W wallwash 930 čierna od kvalitného výrobcu ERCO k dispozícii v súčasnosti za mimoriadne nízku cenu! Produkt kúpite teraz u nás za 749,90 EUR.