ERCO Parscan 230V bodové 6W wallwash 930 biela

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje - 6 W LED, distribúcia svetla Wallwash Ako súčasť koľajnicového systému je... viac informácií »
ERCO Parscan 230V bodové 6W wallwash
Značka: ERCO
749,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje - 6 W LED, distribúcia svetla Wallwash Ako súčasť koľajnicového systému je...

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V koľaje – 6 W LED, distribúcia svetla Wallwash Ako súčasť koľajnicového systému je reflektor Parscan LED všestrannou voľbou na osvetlenie veľkých predajných plôch alebo na zabezpečenie veľkých plôch všeobecného osvetlenia pre salóniky, obchody a chodby. Šošovka Spherolit a kolimátorová optika z optického polyméru vyžarujú svetlo integrovaných vysokovýkonných LED diód široko a rozptýlene (wallwash). Držiak s vnútorným vedením káblov umožňuje presné nastavenie (otočný o 90°, otočný o 360°). Valcová hlava a držiak sú vyrobené z hliníkového odliatku, koľajnicový adaptér z plastu. – S adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojené zaťaženie: 9,3 W Úplne jedinečný produkt máte možnosť zaobstarať jednoducho u nás v známej sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Teraz si môžete kúpiť ostatné výrobky z tejto populárnej sekcie za priaznivú cenu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca ERCO vám môže ponúknuť vynikajúci sortiment Možno ale hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke viac kúskov značky ERCO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Kvalitný tovar ERCO Parscan 230V bodové 6W wallwash 930 biela od popredného výrobcu ERCO jednoducho zoženiete v našej aktuálnej ponuke za najnižšiu cenu! V akcii za 749,90 EUR.