ERCO Parscan 230V bodové 6 W svetlo 930 biela

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V trate - 6 W LED, bodové rozloženie svetla (16°) Reflektor LED Parscan od spoločnosti ERCO s... viac informácií »
ERCO Parscan 230V bodové
Značka: ERCO
689,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V trate - 6 W LED, bodové rozloženie svetla (16°) Reflektor LED Parscan od spoločnosti ERCO s...

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V trate – 6 W LED, bodové rozloženie svetla (16°) Reflektor LED Parscan od spoločnosti ERCO s valcovou hlavou svietidla a neutrálnou farebnou schémou je vďaka svojej nastaviteľnosti a flexibilite koľajnicového systému mimoriadne všestrannou voľbou na osvetlenie interiéru. Parscan vyžaruje svetlo integrovaných vysokovýkonných LED v úzkom uhle (bod 16°), takže možno dosiahnuť svetelný akcent alebo cielenú prezentáciu predajných plôch alebo exponátov. Na tento účel je reflektor vyrobený z liateho hliníka vybavený šošovkou Spherolit a kolimátorovou optikou z optického polyméru. Káble sú vedené vnútorne cez držiak, ktorý umožňuje otáčanie hlavy o 90° a otáčanie o 360° na adaptéri z plastu. – S adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojené zaťaženie: 9,3 W
Tento žiadaný výrobok ERCO Parscan 230V bodové 6 W svetlo 930 biela možno získať bezprostredne tu na našich stránkach v populárnej rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Teraz môžete nájsť obľúbené produkty z našej rubriky za skvelú cenu.

Tento výnimočný produkt ERCO Parscan 230V bodové 6 W svetlo 930 biela od kvalitného výrobcu ERCO nájdete aktuálne na našej webovej stránke za rozumné peniaze! V súčasnosti v predaji od 689,90 EUR.