ERCO Parscan 230V bodové 6 W flood 930 biela

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V trate - 6 W LED, distribúcia svetla Flood (28°) Stredne široké LED svietidlo Parscan... viac informácií »
ERCO Parscan 230V bodové 6 W flood
Značka: ERCO
689,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V trate - 6 W LED, distribúcia svetla Flood (28°) Stredne široké LED svietidlo Parscan...

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Parscan LED pre 230V trate – 6 W LED, distribúcia svetla Flood (28°) Stredne široké LED svietidlo Parscan (zalievanie 28°) je ideálne na osvetlenie displejov výrobkov, veľkých nástenných malieb, sôch a prvkov interiérového dizajnu. Držiak s vnútorným vedením káblov je pripevnený k adaptéru koľajnice tak, aby sa mohol otáčať o 360° a umožňoval otáčanie valcovej hlavy o 90°. Charakteristické vyžarovanie svetla zabezpečuje šošovka Spherolit a kolimátorová optika z optického polyméru. Vysokokvalitné a účinné vysokovýkonné LED diódy vytvárajú svetlo s dobrým podaním farieb. Hlava svietidla a konzola sú vyrobené z hliníkového odliatku, adaptér na koľajnice z plastu. – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojené zaťaženie: 9,3 W
V zľave tento produkt ERCO Parscan 230V bodové 6 W flood 930 biela môžete zohnať teraz tu na našich stránkach v populárnej sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Vyberte si ostatné produkty z tejto kateógrie za výpredajovú cenu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi ERCO dlhodobo predáva skvelé výrobky.

Dizajnový produkt ERCO Parscan 230V bodové 6 W flood 930 biela od spoľahlivého výrobcu ERCO môžete dostať zde teraz za výpredajovú cenu. Výhodne teraz u nás za 689,90 EUR.