ERCO Minirail prívodná koľajnica 48 V 100 cm biela

Hliníková vodiaca koľajnica ERCO Minirail pre 48 V prevádzku Koľajnica Minirail je veľmi flexibilná z hľadiska možných typov ovládania; v... viac informácií »
ERCO Minirail prívodná koľajnica
Značka: ERCO
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Hliníková vodiaca koľajnica ERCO Minirail pre 48 V prevádzku Koľajnica Minirail je veľmi flexibilná z hľadiska možných typov ovládania; v...

Hliníková vodiaca koľajnica ERCO Minirail pre 48 V prevádzku Koľajnica Minirail je veľmi flexibilná z hľadiska možných typov ovládania; v závislosti od konfigurácie je možné spínanie, stmievanie, DALI, ZigBee alebo Casambi. Okrem toho je hliníkový profil vďaka svojej štíhlej konštrukcii mimoriadne úsporný a vyžaduje len dva vodiče. S vhodným príslušenstvom možno pomocou systému Minirail vytvoriť kompaktné, všestranné a vysokokvalitné riešenie osvetlenia. – Dva izolované medené vodiče (každý 4,15 mm²), jeden obvod – max. 500 W (48 V / 10 A)
Tento kvalitný a žiadaný kus ERCO Minirail prívodná koľajnica 48 V 100 cm biela máte možnosť dostať aktuálne tu u nás zaradený v kategórii osvetlenie obchodov! Pripravili sme pre vás zľavnené produkty zo spomínanej rubriky za internetové ceny!

V zľave výrobok ERCO Minirail prívodná koľajnica 48 V 100 cm biela značky ERCO získajte tu za neuveriteľne výhodnú cenu! V akcii za cenu 34,90 EUR.