ERCO menič polarity pre Minirail koľajnice, čierna

ERCO menič polarity pre koľajnice Minirail Tento menič polarity s plastovým krytom umožňuje priame spojenie dvoch prípojníc ERCO Minirail s 8 cm... viac informácií »
ERCO menič polarity pre
Značka: ERCO
27,90 EUR
Overiť dostupnosť »
ERCO menič polarity pre koľajnice Minirail Tento menič polarity s plastovým krytom umožňuje priame spojenie dvoch prípojníc ERCO Minirail s 8 cm...

ERCO menič polarity pre koľajnice Minirail Tento menič polarity s plastovým krytom umožňuje priame spojenie dvoch prípojníc ERCO Minirail s 8 cm medzerou, keď sú póly susedných prípojníc opačné. Priechodné vedenie.
Tento kvalitný a žiadaný tovar ERCO menič polarity pre Minirail môžete nakúpiť bez ťažkostí na našom webe v kategórii koľajnicové svetelné systémy! Pripravili sme úplne nové výrobky z tejto kateógrie za rozumné peniaze! Táto výnimočná značka ERCO ponúka vysoko kvalitné produkty Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. Mrknite tiež na viac kvalitného tovaru od dodávateľa ERCO. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Nový tovar ERCO menič polarity pre Minirail koľajnice, čierna od skvelej a známej značky ERCO máte možnosť kúpiť si v našej internetovej ponuke extra so zľavou! Práve teraz za 27,90 EUR.