ERCO Logotec 230V bodové 12W wallwash 940 biela

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Logotec LED pre 230V koľaje - 12 W LED, distribúcia svetla Wallwash LED reflektor Logotec od spoločnosti ERCO... viac informácií »
ERCO Logotec 230V bodové 12W
Značka: ERCO
649,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Logotec LED pre 230V koľaje - 12 W LED, distribúcia svetla Wallwash LED reflektor Logotec od spoločnosti ERCO...

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Logotec LED pre 230V koľaje – 12 W LED, distribúcia svetla Wallwash LED reflektor Logotec od spoločnosti ERCO možno použiť na všestranné veľkoplošné osvetlenie interiéru – napríklad na osvetlenie veľkých predajných a výstavných plôch alebo na všeobecné osvetlenie. Štvorcová hlava svietidla pozostáva z práškovo lakovaného liateho hliníkového krytu s plastovým krytom. Vyžaruje svetlo integrovaných vysokovýkonných LED diód rozptýlene a vo veľmi širokom uhle cez kolimátorovú optiku so šošovkou Spherolit. Montáž na držiak z hliníkového odliatku, ktorý sa dá obojstranne posúvať, umožňuje otáčanie v rozsahu od 0° do 90°; okrem toho sa dá držiak na koľajnicovom adaptéri (plast) otáčať o 360°. – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15 W Tento zľavnený produkt dá sa zaobstarať jednoducho u nás v obľúbenej sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Pozrite sa na parádne výrobky v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu. Vedúci výrobca ERCO pre svojich zákazníkov predáva vynikajúce produkty A to je ešte len začiatok! To ale nie je všetko, máme toho pre vás viac. Mrknite tiež na ďalšie vybrané kúsky od značky ERCO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný tovar ERCO Logotec 230V bodové 12W wallwash 940 biela značky ERCO jednoducho získate v našej ponuke extra so zľavou! Akčná cena už od 649,90 EUR.