ERCO Logotec 230V bodové 12W wallwash 930 biela

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Logotec LED pre 230V koľaje - 12 W LED, distribúcia svetla Wallwash LED reflektor Logotec od spoločnosti ERCO... viac informácií »
ERCO Logotec 230V bodové
Značka: ERCO
649,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Logotec LED pre 230V koľaje - 12 W LED, distribúcia svetla Wallwash LED reflektor Logotec od spoločnosti ERCO...

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Logotec LED pre 230V koľaje – 12 W LED, distribúcia svetla Wallwash LED reflektor Logotec od spoločnosti ERCO možno použiť na všestranné veľkoplošné osvetlenie interiéru – napríklad na osvetlenie veľkých predajných a výstavných plôch alebo na všeobecné osvetlenie. Štvorcová hlava svietidla pozostáva z práškovo lakovaného liateho hliníkového krytu s plastovým krytom. Vyžaruje svetlo integrovaných vysokovýkonných LED diód rozptýlene a vo veľmi širokom uhle cez kolimátorovú optiku so šošovkou Spherolit. Montáž na držiak z hliníkového odliatku, ktorý sa dá obojstranne posúvať, umožňuje otáčanie v rozsahu od 0° do 90°; okrem toho sa dá držiak na koľajnicovom adaptéri (plast) otáčať o 360°. – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15 W
Často vyhľadávaný tovar môžete zohnať práve teraz tu na webe v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Teraz nájdete akčné výrobky v spomínanej rubrike na pár kliknutí! Známy dodávateľ ERCO ponúka svojim zákazníkom skvelý tovar. A to je ešte len začiatok!

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar ERCO Logotec 230V bodové 12W wallwash 930 biela od spoľahlivej značky ERCO je možné kúpiť aktuálne v našej ponuke extra výhodne. Na našej stránke za 649,90 EUR.