ERCO Logotec 230V bodové 12 W svetlo 940 čierna

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Logotec LED pre 230V koľajnice - 12 W LED, distribúcia svetla Spot (15°) LED reflektor Logotec od spoločnosti... viac informácií »
ERCO Logotec 230V bodové
Značka: ERCO
589,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Logotec LED pre 230V koľajnice - 12 W LED, distribúcia svetla Spot (15°) LED reflektor Logotec od spoločnosti...

Stmievateľný a nastaviteľný reflektor Logotec LED pre 230V koľajnice – 12 W LED, distribúcia svetla Spot (15°) LED reflektor Logotec od spoločnosti ERCO možno použiť na všestranné a cielené osvetlenie interiéru – napríklad na vystavenie tovaru alebo nástenných obrazov. Štvorcová hlava svietidla pozostáva z práškovo lakovaného liateho hliníkového krytu s plastovým krytom. Vyžaruje svetlo integrovaných vysokovýkonných LED diód cez kolimátorovú optiku so šošovkou Spherolit pod úzkym uhlom. Montáž na držiak z hliníkového odliatku, ktorý sa dá obojstranne posúvať, umožňuje otáčanie v rozsahu od 0° do 90°; okrem toho sa držiak dá otáčať o 360° na koľajnicovom adaptéri (plast). – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac alebo 1-fázovú bodovú zásuvku – so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO – s otočným ovládačom stmievania na prednom kryte – externe stmievateľné cez fázovú časť (1 % až 100 %) – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15 W Akčný a v zľave kus ERCO Logotec 230V bodové 12 W svetlo 940 čierna máte možnosť zohnať už dnes tu na našom webe umiestnený v sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Preskúmajte ešte ďalšie kusy z tejto obľúbenej rubriky za super cenu. Obľúbená značka zákazníkov ERCO vám môže ponúknuť kvalitný sortiment Však to vidíte sami! Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás viac produktov od dodávateľa ERCO. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný produkt ERCO Logotec 230V bodové 12 W svetlo 940 čierna od dodávateľa so skvelou povesťou ERCO jednoducho zaobstaráte práve teraz za výborné peniaze! Produkt je v súčasnosti v predaji za 589,90 EUR.