ERCO konektor T pre Minirail koľajnice, biela

ERCO T-konektor pre prípojnice Minirail Tento konektor s plastovým krytom umožňuje spojenie troch koľajníc Minirail od spoločnosti ERCO s medzikusom 8... viac informácií »
ERCO konektor T pre
Značka: ERCO
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
ERCO T-konektor pre prípojnice Minirail Tento konektor s plastovým krytom umožňuje spojenie troch koľajníc Minirail od spoločnosti ERCO s medzikusom 8...

ERCO T-konektor pre prípojnice Minirail Tento konektor s plastovým krytom umožňuje spojenie troch koľajníc Minirail od spoločnosti ERCO s medzikusom 8 cm v priamom a 5,1 cm v pravouhlom smere. Možný prívod, priechodné vedenie. Veľmi obľúbený produkt ERCO konektor T pre Minirail koľajnice, je na získanie jednoducho tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii koľajnicové svetelné systémy. Máme pre vás zľavnené produkty vo spomínanej sekcii vo výhodnej akcii! U nás ponúkame viac, mrknite na viac osvedčených výrobkov od dodávateľa ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov ERCO ponúka svojim zákazníkom prvotriedny produkty.

Vysoko kvalitný produkt ERCO konektor T pre Minirail koľajnice, biela značky ERCO ľahko môžete nájsť momentálne na našich stránkach za neuveriteľne výhodnú cenu. V súčasnosti za skvelú cenu 34,90 EUR.