ERCO Jilly 230V BT 15W extra wide 830 biela/čierna

Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové koľaje 230 V - 15 W LED, mimoriadne široká distribúcia svetla... viac informácií »
ERCO Jilly 230V BT 15W extra wide 830
Značka: ERCO
789,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové koľaje 230 V - 15 W LED, mimoriadne široká distribúcia svetla...

Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové koľaje 230 V – 15 W LED, mimoriadne široká distribúcia svetla (85°) Jilly poskytuje efektívne osvetlenie úloh v kancelárii s mimoriadne širokým svetelným kužeľom a dobrou kontrolou oslnenia vďaka špeciálnemu systému šošoviek z optického polyméru a čiernej antireflexnej žalúzii. Vďaka svojej konštrukcii ako koľajnicové svietidlo je možné flexibilné umiestnenie podľa požiadaviek; koľajnicový adaptér umožňuje otáčanie o 360°. Prostredníctvom Bluetooth je svietidlo Jilly pripojené k smartfónu/tabletu, ktorý ho ovláda – individuálne alebo skupinovo – pomocou aplikácie Casambi. – Žalúzia proti oslneniu: plast, lakovaný čierny – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 18 W - s riadiacim zariadením ERCO Casambi - Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth - Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) - Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi Najpredávanejší produkt ERCO Jilly 230V BT 15W extra wide 830 nájdete teraz tu na našom webe zaradený v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Preskúmajte ešte podobné kúsky v spomínanej rubrike v bezva akcii. V očiach zákazníkov populárny výrobca ERCO poskytuje vysoko kvalitný sortiment Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme! Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. U nás totiž nájdete viac výrobkov značky ERCO. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Dizajnový kus ERCO Jilly 230V BT 15W extra wide 830 biela/čierna s osvedčenou značkou ERCO je možné získať v aktuálnej ponuke za super peniaze! V súčasnosti je k dispozícii za 789,90 EUR.