ERCO Jilly 230V BT 15 W oval wide 830 biela/čierna

Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V - 15 W LED, oválne široké rozloženie svetla (83° /... viac informácií »
ERCO Jilly 230V BT
Značka: ERCO
789,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V - 15 W LED, oválne široké rozloženie svetla (83° /...

Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V – 15 W LED, oválne široké rozloženie svetla (83° / 62°) Svietidlo Jilly LED je flexibilnou voľbou na osvetlenie pracovných miest v kancelárii. Špecifický systém šošoviek z optického polyméru a antireflexná žalúzia zabezpečujú nielen dobrú kontrolu oslnenia, ale aj široké oválne rozloženie svetla. V kombinácii s adaptérom na koľajnice, ktorý sa dá otáčať o 360°, tak možno svetlo ideálne nastaviť napríklad pre dvojité pracovisko umiestnené pozdĺžne alebo priečne na koľajnice. Ďalšiu flexibilitu ponúka možnosť stmievania; Jilly je preto kompatibilný s rozhraním Bluetooth a možno ho ovládať pomocou aplikácie Casambi na tablete/smartfóne. – Žalúzia proti oslneniu: plastová, natretá na čierno – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 18 W - s riadiacim zariadením ERCO Casambi - Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth - Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) - Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi
Tento akčný a v zľave výrobok ERCO Jilly 230V BT 15 W oval wide 830 možno zakúpiť tiež tu a teraz na našom webe zaradený v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Teraz si môžete vybrať unikátne produkty vo spomínanej sekcii jednoducho online! Nebojte sa, máme toho viac, u nás totiž nájdete viac skvelých výrobkov od výrobcu ERCO. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Významný výrobca ERCO svojim zákazníkom dodáva špičkové produkty. Však to vidíte sami!

Veľmi žiadaný kus ERCO Jilly 230V BT 15 W oval wide 830 biela/čierna od značky s dlhou tradíciou ERCO jednoducho získate práve teraz u nás za neuveriteľne nízku cenu. Teraz si môžete kúpiť za 789,90 EUR.