ERCO Jilly 230V 15W extra wide 840 čierna/striebro

Tento najpredávanejší tovar dá sa zaobstarať tiež tu na stránkach v populárnej rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Vyberte si ... viac informácií »
ERCO Jilly 230V 15W extra wide
Značka: ERCO
739,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento najpredávanejší tovar dá sa zaobstarať tiež tu na stránkach v populárnej rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Vyberte si ...

Tento najpredávanejší tovar dá sa zaobstarať tiež tu na stránkach v populárnej rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Vyberte si akčné výrobky z tejto obľúbenej sekcie za outletovú cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa ERCO. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov popupárna značka ERCO ponúka prémiový sortiment
Žaluziové svietidlo Jilly LED od spoločnosti ERCO pre 3-okruhové koľaje 230 V – 15 W LED, s otočným stmievačom, mimoriadne široká distribúcia svetla (82°) Vďaka možnosti stmievania priamo na jednotke alebo externe, mimoriadne širokému rozloženiu svetla a dobrej kontrole oslnenia je koľajnicové svietidlo Jilly všestrannou možnosťou priameho osvetlenia úloh v kancelárii. Špeciálny systém šošoviek z optického polyméru a antireflexná žalúzia zabezpečujú charakteristický svetelný výkon. Montáž pomocou adaptéra (otočného o 360°) do 230V koľajnice umožňuje premiestňovanie podľa potreby. Priamo na svietidle je otočný ovládač na nastavenie svetelného výkonu a je možné použiť aj externé stmievače. – Žalúzia proti oslneniu: plastová, hliníková, strieborná, vysoko zrkadlová – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 19 W - so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO - možnosť stmievania pomocou otočného ovládača na svietidle alebo externých stmievačov (fázové ovládanie)

Super kus ERCO Jilly 230V 15W extra wide 840 čierna/striebro od spoločnosti so zárukou kvality ERCO nájdete tu za extra cenu! Produkt si môžete zakúpiť u nás za 739,90 EUR.