ERCO Jilly 230V 15 W oval wide 840 biela/striebro

Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly pre 3-okruhové koľaje 230 V - 15 W LED, s otočným stmievačom, oválne široké rozloženie svetla (83° / 61°)... viac informácií »
ERCO Jilly 230V 15 W oval wide 840
Značka: ERCO
739,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly pre 3-okruhové koľaje 230 V - 15 W LED, s otočným stmievačom, oválne široké rozloženie svetla (83° / 61°)...

Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly pre 3-okruhové koľaje 230 V – 15 W LED, s otočným stmievačom, oválne široké rozloženie svetla (83° / 61°) Koľajnicové svietidlo Jilly zaujme vynikajúcou flexibilitou: možno ho stmievať pomocou vlastného otočného ovládača aj externe a vďaka veľmi dobrej regulácii oslnenia ho možno použiť aj nad pracovnými stanicami VDU v kanceláriách. Vďaka špeciálnemu systému šošoviek z optického polyméru a antireflexnej žalúzii je svetlo vyžarované veľmi široko, s rôznym uhlom lúča v pozdĺžnom a priečnom smere; v kombinácii s možnosťou otáčania o 360° na koľajnicovom adaptéri možno svetlo dokonale nastaviť, napríklad pre dvojité pracovisko. – Žalúzia proti oslneniu: plastová, hliníková, strieborná, vysoko zrkadlová – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 19 W - so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO - možnosť stmievania pomocou otočného ovládača na svietidle alebo externých stmievačov (fázové ovládanie) Úplne jedinečný kus ERCO Jilly 230V 15 W oval wide 840 biela/striebro je k dostaniu pohodlne tu na webe umiestnený v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Teraz môžete kúpiť ešte iné produkty z tejto sekcie na pár kliknutí! Treba hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac. Mrknite tiež na viac skvelých produktov od dodávateľa ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľmi jedinečný tovar ERCO Jilly 230V 15 W oval wide 840 biela/striebro od top značky ERCO môžete zaobstarať ešte dnes za skvelú cenu! Produkt momentálne predávame za 739,90 EUR.