ERCO Jilly 230V 15 W oval wide 830 biela/čierna

Tento veľmi žiadaný tovar ERCO Jilly 230V 15 W oval wide 830 ide zohnať bez ťažkostí tu na našich stránkach umiestnený v rubrike svietidlá pre... viac informácií »
ERCO Jilly 230V 15 W oval
Značka: ERCO
719,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľmi žiadaný tovar ERCO Jilly 230V 15 W oval wide 830 ide zohnať bez ťažkostí tu na našich stránkach umiestnený v rubrike svietidlá pre...

Tento veľmi žiadaný tovar ERCO Jilly 230V 15 W oval wide 830 ide zohnať bez ťažkostí tu na našich stránkach umiestnený v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Pripravili sme akčné kusy v spomínanej kategórii za super ceny. To ale nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Mrknite na viac kúskov od značky ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Táto značka ERCO dodáva top produkty. Ponuka platí do vypredania zásob. Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly pre 3-okruhové koľaje 230 V – 15 W LED, s otočným stmievačom, oválne široké rozloženie svetla (83° / 62°) Koľajnicové svietidlo Jilly zaujme vynikajúcou flexibilitou: možno ho stmievať pomocou vlastného otočného ovládača aj externe a vďaka veľmi dobrej regulácii oslnenia ho možno použiť aj nad pracovnými stanicami VDU v kanceláriách. Vďaka špeciálnemu systému šošoviek z optického polyméru a antireflexnej žalúzii je svetlo vyžarované veľmi široko, s rôznym uhlom lúča v pozdĺžnom a priečnom smere; v kombinácii s možnosťou otáčania o 360° na adaptéri dráhy možno svetlo dokonale nastaviť napríklad pre dvojité pracovisko. – Žalúzia proti oslneniu: plastová, natretá na čierno – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 19 W - so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO - možnosť stmievania pomocou otočného ovládača na svietidle alebo externých stmievačov (fázové ovládanie)

Kvalitný výrobok ERCO Jilly 230V 15 W oval wide 830 biela/čierna od výrobcu ERCO ľahko zoženiete zde teraz za akčnú cenu! V súčasnosti za skvelú cenu 719,90 EUR.