ERCO Jilly 230V 15 W extra wide 830 čierna/čierna

Žaluziové svietidlo Jilly LED od spoločnosti ERCO pre 3-okruhové koľaje 230 V - 15 W LED, s otočným stmievačom, mimoriadne široká distribúcia svetla... viac informácií »
ERCO Jilly 230V 15 W extra
Značka: ERCO
719,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Žaluziové svietidlo Jilly LED od spoločnosti ERCO pre 3-okruhové koľaje 230 V - 15 W LED, s otočným stmievačom, mimoriadne široká distribúcia svetla...

Žaluziové svietidlo Jilly LED od spoločnosti ERCO pre 3-okruhové koľaje 230 V – 15 W LED, s otočným stmievačom, mimoriadne široká distribúcia svetla (85°) Vďaka možnosti stmievania priamo na jednotke alebo externe, mimoriadne širokému rozloženiu svetla a dobrej kontrole oslnenia je koľajnicové svietidlo Jilly všestrannou možnosťou priameho osvetlenia úloh v kancelárii. Špeciálny systém šošoviek z optického polyméru a antireflexná žalúzia zabezpečujú charakteristický svetelný výkon. Montáž pomocou adaptéra (otočného o 360°) do 230V koľajnice umožňuje premiestňovanie podľa potreby. Priamo na svietidle je otočný ovládač na nastavenie svetelného výkonu a je možné použiť aj externé stmievače. – Žalúzia proti oslneniu: plastová, natretá na čierno – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 19 W - so stmievateľným ovládacím zariadením ERCO - možnosť stmievania pomocou otočného ovládača na svietidle alebo externých stmievačov (fázové ovládanie) Obľúbený a akčný výrobok ERCO Jilly 230V 15 W extra wide 830 čierna/čierna nájdete bezstarostne na webe v sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Teraz získate iné výrobky z tejto známej kategórie za úplne najnižšiu cenu.

Veľa predávaný tovar ERCO Jilly 230V 15 W extra wide 830 čierna/čierna od výrobcu s dlhoročnou tradíciou ERCO máte možnosť zaobstarať tu teraz práve skutočne lacno! Na našej stránke za 719,90 EUR.