ERCO Jilly 230 BT 15W extra wide 830 čierna/čierna

Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové koľaje 230 V - 15 W LED, mimoriadne široká distribúcia svetla... viac informácií »
ERCO Jilly 230 BT 15W extra
Značka: ERCO
789,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové koľaje 230 V - 15 W LED, mimoriadne široká distribúcia svetla...

Žaluziové LED svietidlo ERCO Jilly na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové koľaje 230 V – 15 W LED, mimoriadne široká distribúcia svetla (85°) Jilly poskytuje efektívne osvetlenie úloh v kancelárii s mimoriadne širokým svetelným kužeľom a dobrou kontrolou oslnenia vďaka špeciálnemu systému šošoviek z optického polyméru a čiernej antireflexnej žalúzii. Vďaka svojej konštrukcii ako koľajnicové svietidlo je možné flexibilné umiestnenie podľa požiadaviek; koľajnicový adaptér umožňuje otáčanie o 360°. Prostredníctvom Bluetooth je svietidlo Jilly pripojené k smartfónu/tabletu, ktorý ho ovláda – individuálne alebo skupinovo – pomocou aplikácie Casambi. – Žalúzia proti oslneniu: plast, lakovaný čierny – s adaptérom pre 3-fázovú trať ERCO, 3-fázovú trať Hi-trac a 1-fázovú bodovú zásuvku – kontrola oslnenia v súlade so štandardom pre pracovné stanice VDU: UGR < 19 - Pripojená záťaž: 18 W - s riadiacim zariadením ERCO Casambi - Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth - Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) - Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi Tento kvalitný výrobok je k dispozícii bezstarostne na stránkach v známej sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Mrknite na akčné kusy v spomínanej kategórii v bezva akcii. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac! Máme v ponuke však ďalšie preverené produkty od dodávateľa ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Populárna značka v očiach zákazníkov ERCO pre svojich zákazníkov poskytuje vynikajúce produkty.

Obľúbený a kvalitný produkt ERCO Jilly 230 BT 15W extra wide 830 čierna/čierna od spoločnosti ERCO ľahko môžete zohnať ešte dnes lacno. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 789,90 EUR.