ERCO Eclipse S230 Casambi 12,4W wallwash 930 biela

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V - 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Vďaka... viac informácií »
ERCO Eclipse S230 Casambi 12
Značka: ERCO
959,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V - 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Vďaka...

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V – 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Vďaka mimoriadne širokému rozloženiu svetla je reflektor Eclipse LED od spoločnosti ERCO ideálnou voľbou na vybavenie 3-fázovej dráhy, keď je potrebné osvetliť veľké plochy v predajných, obchodných, rekreačných a recepčných priestoroch. Na tento účel je vo valcovej hliníkovej hlave okrem výkonných LED diód nainštalovaná aj špeciálna kolimátorová optika z optického polyméru a šošovka na tmavé svetlo. Flexibilne namontované rameno umožňuje hlavici otáčať sa o 270° a otáčať sa o 360° na koľajnicovom adaptéri. Okrem toho sa Eclipse S dá inteligentne ovládať pomocou aplikácie Casambi v smartfóne/tablete. – s adaptérom pre 3-fázovú koľaj ERCO a 3-fázovú koľaj Hi-trac – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15,9 W – s riadiacim zariadením ERCO a riadiacou jednotkou Casambi Bluetooth – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi Kvalitný výrobok ERCO Eclipse S230 Casambi 12,4W wallwash 930 možno nakúpiť teraz tu u nás v obľúbenej rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Mrknite na akčné produkty z tejto kateógrie jednoducho online. Ale to nie je všetko, máme toho pre vás viac. U nás nájdete viac osvedčených výrobkov značky ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľmi jedinečný produkt ERCO Eclipse S230 Casambi 12,4W wallwash 930 biela od značky s tradíciou a dobrou povesťou ERCO ľahko získate na našich stránkach teraz za dobrú cenu! V súčasnosti za 959,90 EUR.