ERCO Eclipse S Casambi 12,4 W wallwash 940 biela

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail - 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Táto verzia... viac informácií »
ERCO Eclipse S Casambi 12
Značka: ERCO
829,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail - 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Táto verzia...

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail – 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Táto verzia LED reflektora Eclipse S pre 48 V koľajnicový systém Minirail spoločnosti ERCO predstavuje variant zariadenia na veľkoplošné osvetlenie obchodných, konferenčných, rekreačných, pasážových, výstavných a predajných priestorov. Svetlo integrovaných vysokovýkonných LED diód sa šíri na veľmi širokú plochu vďaka kolimátorovej optike z optického polyméru a šošovke na tmavé svetlo. Valcová hlava svietidla vyrobená z hliníka je k adaptéru koľajnice pripojená pomocou predlžovacieho ramena; upevňovacie body umožňujú jej natočenie o 270° a otočenie o 360°. Modul Casambi Bluetooth umožňuje ovládanie prostredníctvom aplikácie v smartfóne/tablete. – s adaptérom pre koľajnicu ERCO Minirail 48V a bodovú zásuvku Minirail 48V – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 13,9 W – s riadiacim zariadením ERCO a riadiacou jednotkou Casambi Bluetooth – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi
Akčný a v zľave výrobok máte možnosť nakúpiť bezprostredne u nás v známej kategórii osvetlenie obchodov. Získajte ešte ďalšie produkty v spomínanej rubrike za internetové ceny! Tento výnimočný výrobca ERCO dodáva veľmi kvalitné výrobky. Presvedčte sa sami!

Veľmi obľúbený výrobok ERCO Eclipse S Casambi 12,4 W wallwash 940 biela od top výrobcu ERCO ľahko zoženiete práve teraz v našej ponuke za výborné peniaze! Akčná cena 829,90 EUR.