ERCO Eclipse S Casambi 12,4 W wallwash 930 biela

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail - 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Táto verzia... viac informácií »
ERCO Eclipse S Casambi 12
Značka: ERCO
829,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail - 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Táto verzia...

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail – 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Táto verzia LED reflektora Eclipse S pre 48 V koľajnicový systém Minirail spoločnosti ERCO predstavuje variant zariadenia na veľkoplošné osvetlenie obchodných, konferenčných, rekreačných, pasážových, výstavných a predajných priestorov. Svetlo integrovaných vysokovýkonných LED diód sa šíri na veľmi širokú plochu vďaka kolimátorovej optike z optického polyméru a šošovke na tmavé svetlo. Valcová hlava svietidla vyrobená z hliníka je k adaptéru koľajnice pripojená pomocou predlžovacieho ramena; upevňovacie body umožňujú jej natočenie o 270° a otočenie o 360°. Modul Casambi Bluetooth umožňuje ovládanie prostredníctvom aplikácie v smartfóne/tablete. – s adaptérom pre koľajnicu ERCO Minirail 48V a bodovú zásuvku Minirail 48V – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 13,9 W – s riadiacim zariadením ERCO a riadiacou jednotkou Casambi Bluetooth – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi Kvalitný a obľúbený produkt ERCO Eclipse S Casambi 12,4 W wallwash ide zohnať pohodlne u nás v obľúbenej sekcii osvetlenie obchodov! Získajte akčné kúsky z tejto rubriky za skvelú cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho viac! Máme však aj v ponuke ďalšie vybrané produkty značky ERCO. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Dodávateľ ERCO dodáva top výrobky.

Tento unikátny produkt ERCO Eclipse S Casambi 12,4 W wallwash 930 biela od značky so zárukou kvality ERCO jednoducho nájdete na našich stránkach teraz práve za úplne najnižšiu cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 829,90 EUR.