ERCO Eclipse S 48V Casambi 12,4W spot 930 biela

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail - 12,4 W LED, distribúcia svetla Spot (18°) LED... viac informácií »
ERCO Eclipse S 48V
Značka: ERCO
769,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail - 12,4 W LED, distribúcia svetla Spot (18°) LED...

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail – 12,4 W LED, distribúcia svetla Spot (18°) LED reflektor Eclipse S od spoločnosti ERCO, ktorým je možné vybaviť nízkonapäťový koľajnicový systém Eclipse, poskytuje cielený svetelný lúč, ktorý šikovne zvýrazní napríklad expozície tovaru, galérie a sochy. Valcová hlava vyrobená z liateho hliníka obsahuje výkonné LED diódy, ktorých svetlo sa vyžaruje cez kolimátorovú optiku z optického polyméru a šošovku na tmavé svetlo. Montáž s držiakom a adaptérom na koľajnicu umožňuje nielen pohyb svietidla v koľajnici, ale aj jeho otáčanie o 270° a rotáciu o 360°. Veľmi moderný Eclipse S možno pripojiť k smartfónu/tabletu cez Bluetooth a ovládať ho pomocou aplikácie Casambi. – S adaptérom pre koľajnicu ERCO Minirail 48V a bodovú zásuvku Minirail 48V – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 13,9 W – s riadiacim zariadením ERCO a riadiacou jednotkou Casambi Bluetooth – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi
Exkluzívny produkt ERCO Eclipse S 48V Casambi 12,4W spot môžete dostať taktiež tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii osvetlenie obchodov! Teraz si môžete vybrať parádne produkty v spomínanej rubrike za skvelú cenu! Ale to nie je všetko, naša ponuka je široká. U nás totiž nájdete ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vehlasný dodávateľ ERCO má v stálej ponuke top sortiment.

Veľa predávaný produkt ERCO Eclipse S 48V Casambi 12,4W spot 930 biela od dodávateľa s dlhou históriou ERCO zoženiete u nás v akcii! Aktuálne stojí u nás 769,90 EUR.