ERCO Eclipse S 48V Casambi 12,4 W flood 940 čierna

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail - 12,4 W LED, rozloženie svetla Flood (32°) LED... viac informácií »
ERCO Eclipse S 48V Casambi 12
Značka: ERCO
769,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail - 12,4 W LED, rozloženie svetla Flood (32°) LED...

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 48V koľajnice Minirail – 12,4 W LED, rozloženie svetla Flood (32°) LED reflektor Eclipse S od spoločnosti ERCO určený pre 48 V koľajnice Minirail osvetľuje napríklad predajné a výstavné plochy stredne širokým lúčom. Valcová hlava svietidla je vyrobená z liateho hliníka a je vybavená vysokovýkonnými LED diódami, ktorých svetlo sa vyžaruje cez kolimátorovú optiku z optického polyméru a šošovky tmavého svetla. Vďaka možnosti otáčania o 270° a 360° ponúka držiak a adaptér na koľajnice vynikajúcu flexibilitu. Ovláda sa veľmi moderným spôsobom pomocou aplikácie Casambi v smartfóne/tablete; pripojenie sa uskutočňuje cez Bluetooth. – S adaptérom pre koľajnicu ERCO Minirail 48V a bodovú zásuvku Minirail 48V – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 13,9 W – s riadiacim zariadením ERCO a riadiacou jednotkou Casambi Bluetooth – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi
Tento zľavnený tovar ERCO Eclipse S 48V máte možnosť kúpiť ešte tu na našich stránkach v známej sekcii osvetlenie obchodov! Nájdite si ostatné produkty z tejto známej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu! Predná značka ERCO vás a vašich blízkych obohatí o vynikajúci sortiment.

Neodolateľný produkt ERCO Eclipse S 48V Casambi 12,4 W flood 940 čierna od skvelej a známej značky ERCO ľahko zoženiete zrovna skutočne výhodne! Produkt je v súčasnosti v predaji za 769,90 EUR.