ERCO Eclipse S 230V bodové 12,4W spot 940 biela

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S pre 3-okruhový rozvod 230 V - 12,4 W LED, stmievateľný na svietidle a externe, bodové rozloženie svetla (18°) V... viac informácií »
ERCO Eclipse S 230V
Značka: ERCO
859,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S pre 3-okruhový rozvod 230 V - 12,4 W LED, stmievateľný na svietidle a externe, bodové rozloženie svetla (18°) V...

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S pre 3-okruhový rozvod 230 V – 12,4 W LED, stmievateľný na svietidle a externe, bodové rozloženie svetla (18°) V kombinácii s vhodnou trojokruhovou koľajnicou je reflektor Eclipse S LED vysokokvalitným riešením osvetlenia na cielené osvetlenie napríklad vystavených výrobkov v predajných miestnostiach alebo sôch a obrazov v galériách. Valcová hlava svietidla je vyrobená z liateho hliníka a je vybavená vysokovýkonnými LED diódami; ich svetlo sa vyžaruje ako úzky kužeľ cez kolimátorovú optiku z optického polyméru a šošovku na tmavé svetlo. Vďaka pohyblivému ramenu (otočnému o 270° a otočnému o 360°) možno nielen nastaviť nastavenie, ale aj svetelný výkon, a to buď pomocou otočného ovládača na hlavici, alebo pomocou externých stmievačov/spínačov. – S adaptérom pre 3-fázovú koľaj ERCO a 3-fázovú koľaj Hi-trac – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15,9 W – s ovládacím zariadením ERCO Multi Dim – možnosť stmievania pomocou otočného ovládača na svietidle alebo externe (fázový, univerzálny stmievač, stmievanie stlačením)
Neodolateľný produkt ide nakúpiť priamo tu na webe umiestnený v sekcii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Teraz môžete získať parádne výrobky z tejto známej sekcie vo výhodnej akcii. Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke tiež ďalšie skvelé kúsky značky ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Vedúci dodávateľ ERCO má v stálej ponuke kvalitné výrobky.

Často vyhľadávaný výrobok ERCO Eclipse S 230V bodové 12,4W spot 940 biela od značky so zárukou kvality ERCO nájdete práve teraz v našej ponuke v zľave. Akčná cena 859,90 EUR.