ERCO Eclipse S 230 Casambi 12W wallwash 940 čierna

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V - 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Vďaka... viac informácií »
ERCO Eclipse S 230
Značka: ERCO
959,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V - 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Vďaka...

Nastaviteľný LED reflektor Eclipse S na ovládanie cez aplikáciu Casambi pre 3-okruhové trate 230 V – 12,4 W LED, distribúcia svetla Wallwash Vďaka mimoriadne širokému rozloženiu svetla je reflektor Eclipse LED od spoločnosti ERCO ideálnou voľbou na vybavenie 3-fázovej dráhy, keď je potrebné osvetliť veľké plochy v predajných, obchodných, rekreačných a recepčných priestoroch. Na tento účel je valcová hliníková hlava vybavená výkonnými LED diódami, špeciálnym kolimátorom z optického polyméru a šošovkou na tmavé svetlo. Flexibilne namontované rameno umožňuje hlavici otáčať sa o 270° a otáčať sa o 360° na koľajnicovom adaptéri. Okrem toho sa Eclipse S dá inteligentne ovládať pomocou aplikácie Casambi v smartfóne/tablete. – s adaptérom pre 3-fázovú koľaj ERCO a 3-fázovú koľaj Hi-trac – Veľmi dobré podanie farieb: Ra 92 – Pripojená záťaž: 15,9 W – s riadiacim zariadením ERCO a riadiacou jednotkou Casambi Bluetooth – Pripojenie k smartfónu/tabletu cez Bluetooth – Spínateľné, stmievateľné a integrované do scén prostredníctvom aplikácie Casambi (bezplatne dostupná pre iOS a Android) – Možnosť ovládania s inými produktmi podporujúcimi Casambi
Tento kvalitný a lacný tovar ERCO Eclipse S 230 Casambi 12W wallwash 940 čierna môžete dostať bez problémov tu na našom webe v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Teraz si môžete vybrať podobné produkty v spomínanej rubrike za super peniaze. Nebojte, v ponuke toho máme viac, pozrite sa tiež na viac výrobkov od značky ERCO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento unikátny kus ERCO Eclipse S 230 Casambi 12W wallwash 940 čierna od skvelého a známeho výrobcu ERCO je možné nakúpiť práve stále výhodne. Teraz môžete mať za 959,90 EUR.