EMOS LED žiarovka Retro 8,5W E27 stmívateľna Z74270D

Tento obľúbený tovar EMOS LED žiarovka Retro 8,5W E27 môžete zohnať teraz na webe v známej rubrike retro led žiarovky. Pozrite sa na unikátne... viac informácií »
EMOS LED žiarovka Retro 8
Značka: EMOS
6 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento obľúbený tovar EMOS LED žiarovka Retro 8,5W E27 môžete zohnať teraz na webe v známej rubrike retro led žiarovky. Pozrite sa na unikátne...

Tento obľúbený tovar EMOS LED žiarovka Retro 8,5W E27 môžete zohnať teraz na webe v známej rubrike retro led žiarovky. Pozrite sa na unikátne produkty v spomínanej rubrike za super peniaze. Vehlasný výrobca EMOS vyrába veľmi kvalitné produkty. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na ďalšie skvelé produkty od dodávateľa EMOS. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

LED žiarovky sú náhradou za staré a neúsporné vláknové žiarovky. Možno nimi však nahradiť aj tzv. CFL čiže úsporné žiarovky. Touto 8,5W variantom dokážete nahradiť až 75W klasickú žiarovku. Vďaka malým rozmerom je vhodná takmer do akéhokoľvek svietidla. Dosahuje veľmi dlhej životnosti v radu niekoľkých rokov. Navyše v retro dizajne, ktorý napodobňuje klasické žiarovky. Pätica E27 je rovnaká ako u vláknové žiarovky.

LED žiarovka svieti ihneď na plný výkon. Pretože väčšinu energie premení na svetlo, nie na teplo, neprehrieva sa, šetrí náklady na elektrinu a napriek tomu dosahuje adekvátne svietivosti. Táto LED žiarovka svieti teple bielo. Oproti vláknovým žiarovkám usporí až 90% elektrickej energie. Vďaka tomu sa ich kúpy rýchlo vráti.

Ďalšie parametre: Materiál sklo. Náhrada za 75W žiarovku. Rozmery 110 x 60mm. Svetelný tok 1060lm. Teplota chromatičnosti 2 700K. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 360°. Výkon 8,5W. Záruka 36 mesiacov. Životnosť až 25 000h. Stmievateľnosť ÁNO. Energetická trieda E. Farba svetla teplá biela. Pätica E27. Krytie IP20. Certifikácia CE, RoHS. . . . .

Unikátny tovar EMOS LED žiarovka Retro 8,5W E27 stmívateľna Z74270D od spoločnosti s výborným menom EMOS jednoducho môžete nájsť v aktuálnej ponuke za výpredajovú cenu. Akčná cena od 6 EUR.