EMOS LED žiarovka Retro 17W E27 Z74290

LED žiarovky sú náhradou za staré a neúsporné vláknové žiarovky. Možno nimi však nahradiť aj tzv. CFL čiže úsporné žiarovky. Touto 17W... viac informácií »
EMOS LED žiarovka Retro 17W
Značka: EMOS
10 EUR
Overiť dostupnosť »
LED žiarovky sú náhradou za staré a neúsporné vláknové žiarovky. Možno nimi však nahradiť aj tzv. CFL čiže úsporné žiarovky. Touto 17W...

LED žiarovky sú náhradou za staré a neúsporné vláknové žiarovky. Možno nimi však nahradiť aj tzv. CFL čiže úsporné žiarovky. Touto 17W variantom dokážete nahradiť až 150W klasickú žiarovku. Vďaka malým rozmerom je vhodná takmer do akéhokoľvek svietidla. Dosahuje veľmi dlhej životnosti v poriadku niekoľkých rokov. Navyše v retro dizajne, ktorý napodobňuje klasické žiarovky. Pätica E27 je rovnaká ako u vláknové žiarovky.

LED žiarovka svieti ihneď na plný výkon. Pretože väčšinu energie premení na svetlo, nie na teplo, neprehrieva sa, šetrí náklady na elektrinu a napriek tomu dosahuje adekvátne svietivosti. Táto LED žiarovka svieti teple bielo. Oproti vláknovým žiarovkám usporí až 90% elektrickej energie. Vďaka tomu sa ich kúpy rýchlo vráti.

Ďalšie parametre: Certifikácia CE. Náhrada za 150W žiarovku. Rozmery 67 × 123 mm. Svetelný tok 2452lm. Typ LED čipu COB. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 360°. Výkon 17W. Záruka 36 měsíců. Životnosť 25 000h. Trieda spotreby D. Farba svetla teplá biela. Pätica E27. Krytie IP20. Index podania farieb >80 Ra. Teplota chormatičnosti 2700K. . . . . Vysoko kvalitný produkt EMOS LED žiarovka Retro 17W E27 Z74290 možno zohnať tiež na našich stránkach v populárnej sekcii retro led žiarovky. Máme pre vás akčné produkty v spomínanej kategórii v zľave. Vedúci výrobca EMOS vám môže ponúknuť veľmi kvalitné produkty. Však to vidíte sami. Nebojte, máme toho viac, máme aj v ponuke viac výrobkov od výrobcu EMOS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento kvalitný a lacný tovar EMOS LED žiarovka Retro 17W E27 Z74290 od spoločnosti s popredným postavením na trhu EMOS jednoducho nájdete v našej online ponuke za mimoriadne nízku cenu. V súčasnosti za 10 EUR.