EMOS Biele LED bodové svietidlo 5W s výklopným rámčekom Economy+ Farba svetla: Teplá biela ZD3121

Bodové svietidlo s výkonom 5W je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávané s... viac informácií »
EMOS Biele LED bodové svietidlo 5W s
Značka: EMOS
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Bodové svietidlo s výkonom 5W je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávané s...

Bodové svietidlo s výkonom 5W je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávané s pružinkami na uchytenie. Do stropu je potrebné urobiť montážny otvor o 70mm.

Pomocou rámčeka s pružinkami sa svietidlo jednoducho uchytí v sadrokartóne. Vstupné napätie je 230V. Ide o dostupný ale pritom úsporný variant svetla, ktorý je vhodný do stropných podhľadov. Svietidlo je možné nakloniť v až uhle 20 °.

LED bodové žiarovky svietia ihneď na plný výkon. Sú veľmi úsporné oproti halogénovým žiarovkám. Nadmerne sa nezahrievajú, v podhľade teda nehrozí požiar. Nevadí im časté zapínanie a vypínanie, napríklad na toalete.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Farba tela bielá. Materiál plast. Rozmery 90 × 25 mm. Svetelný tok 450lm. Vyžarovací uhol 100°. Výkon 5W. Záruka 36 mesiacov. Životnosť 25 000h. Stmievateľnosť NE. Farba svetla denná biela. Farba svetla teplá biela. Krytie IP20. teplota chromatickosti 4000K. teplota chromatickosti 3000K. . . . . . Najpredávanejší kus dá sa zaobstarať v pohode tu u nás umiestnený v rubrike led bodovky (bodové svetlá) do sadrokartónu! Teraz kúpite výnimočné produkty z tejto populárnej rubriky vo výpredajovej akcii.

Tento výnimočný produkt EMOS Biele LED bodové svietidlo 5W s výklopným rámčekom Economy+ Farba svetla: Teplá biela ZD3121 od obľúbenej značky so zárukou kvality EMOS jednoducho zoženiete zde teraz za výpredajovú cenu! Momentálne k dispozícii za 7 EUR.