Rothfels Elif stojaca lampa biela, valec, dub

Elegantná stojaca lampa Elif s ručne vyrobeným stĺpom z masívneho dreva Vznešené dubové drevo, ktoré má prirodzenú farbu a je ručne spracované, je... viac informácií »
Rothfels Elif stojaca lampa
Značka: Rothfels
450 EUR500 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Elegantná stojaca lampa Elif s ručne vyrobeným stĺpom z masívneho dreva Vznešené dubové drevo, ktoré má prirodzenú farbu a je ručne spracované, je...

Elegantná stojaca lampa Elif s ručne vyrobeným stĺpom z masívneho dreva Vznešené dubové drevo, ktoré má prirodzenú farbu a je ručne spracované, je elegantne a štýlovo doplnené bielym látkovým tienidlom a zjednotené do nadčasovej stojacej lampy, ktorá zaisťuje príjemné okolité svetlo. Vďaka bielemu tienidlu na lampu z chintzu vyžaruje svetlo príjemne mäkko a ponúka to správne osvetlenie pre príjemné večerné hodiny. Vďaka prirodzenému dizajnu ponúka stojaca lampa Elif aj osobitný tvorivý nádych, ktorý je možné integrovať do mnohých súčasných konceptov zariadenia. Či už v útulnom vidieckom dome, moderných alebo v škandinávskom štýle zariadených obytných priestoroch, kvalitná stojaca lampa poskytuje všade skutočný pútavý prvok. Lampa Elif je pritom výrazne jednoduchá, veľmi elegantná a harmonicky zosúladená výberom jednotlivých materiálov. Okrúhly oceľový podstavec ponúka okrem látkového tienidla a dreveného stĺpa nielen dostatočnú stabilitu, ale matným niklovým farebným akcentom dotvára aj celkový obraz stojacej lampy Elif. Stojaca lampa sa pohodlne a komfortne zapína/vypína pomocou vypínača, ktorý je umiestnený priamo na objímke. Svetlo tak môžete pohodlne ovládať napríklad z vášho obľúbeného kresla bez toho, aby ste museli vstať. Lampa Elif je vysokokvalitná stojaca lampa, ktorá je vyrábaná v Nemecku. Okrem prác na dreve, ktoré sa robia ručne, poskytuje lampa Elif ešte tienidlo na lampu, ktoré je vybavené špeciálnou fóliou spomaľujúcou horenie. Návrh, funkcia a výber materiálu – skutočná kvalitná práca Made in Germany.

Tento akčný tovar Rothfels Elif stojaca lampa biela, valec, dub od známeho výrobcu Rothfels ľahko nájdete tu a teraz práve za úplne najnižšiu cenu! Cena už od 450 EUR.