Ecolite Tienidlo UGR pre priemyselné osvetlenie HB03-UGR22

Tienidlo UGR s priemerom 50,5cm na priemyselné svietidlám HIGH-BAY. UGR tienidlo disponuje unikátnym mikroprismatickým krytom, ktorý zaisťuje vynikajúci... viac informácií »
Ecolite Tienidlo UGR pre
Značka: Ecolite
37 EUR
Overiť dostupnosť »
Tienidlo UGR s priemerom 50,5cm na priemyselné svietidlám HIGH-BAY. UGR tienidlo disponuje unikátnym mikroprismatickým krytom, ktorý zaisťuje vynikajúci...

Tienidlo UGR s priemerom 50,5cm na priemyselné svietidlám HIGH-BAY. UGR tienidlo disponuje unikátnym mikroprismatickým krytom, ktorý zaisťuje vynikajúci rozptyl svetla a minimalizuje tak mieru nepríjemného oslnenia.

Ďalšie parametre: Rozmery Ø 505mm. UGR . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zľavový produkt Ecolite Tienidlo UGR pre možno zohnať bez problémov tu u nás v obľúbenej sekcii led priemyselné osvetlenie high-bay. Teraz si môžete vybrať akčné produkty z našej rubriky z pohodlia domova.

Veľa podarený tovar Ecolite Tienidlo UGR pre priemyselné osvetlenie HB03-UGR22 od spoločnosti Ecolite máte možnosť zaobstarať v našej ponuke v bezva akcii! Na zohnanie práve v akcii za 37 EUR.