Ecolite LED núdzové osvetlenie Leder 3,3W

Núdzové LED svietidlo LEDER so vstavaným akumulátorom s kapacitou 1500mAh sa pri výpadku prúdu postará až o 3 hodiny neprerušovaného osvetlenia. Pri... viac informácií »
Ecolite LED núdzové osvetlenie Leder
Značka: Ecolite
41 EUR
Overiť dostupnosť »
Núdzové LED svietidlo LEDER so vstavaným akumulátorom s kapacitou 1500mAh sa pri výpadku prúdu postará až o 3 hodiny neprerušovaného osvetlenia. Pri...

Núdzové LED svietidlo LEDER so vstavaným akumulátorom s kapacitou 1500mAh sa pri výpadku prúdu postará až o 3 hodiny neprerušovaného osvetlenia. Pri bežnej prevádzke sa svietidlo dobíja a aktivuje sa len pri prerušení prívodu elektrického prúdu. Vďaka vysokej odolnosti voči prachu a vlhkosti IP65 je TL638L vhodné do akéhokoľvek prostredia: obchody, schodiská, chodby, či už v reštaurácii, divadle alebo v nemocniciach. Možno však inštalovať aj vonku. Životnosť zdroja je zhruba 30 000 hodín.

Núdzové svetlá sú stále pod napätím, po výpadku elektrickej energie sa rozsvieti. Majú zabudovaný akumulátor, po výpadku prúdu teda môžu svietiť aj niekoľko hodín. Možno ho montovať na normálne horľavé povrchy. Výrobok je v zhode s predpismi EÚ.

Interiéry, obchody, školy, schodiská, chodby, nemocnice, kiná, reštaurácie, verejné interiérové priestory, prevádzky.

Ďalšie parametre: Farba tela bielá. Krytie IP65. Materiál plast. Rozmery 35,2 x 11 x 5,7cm. Teplota chromatičnosti 5000K. Typ LED čipu 10x LED SMD5730. Vstupné napätie 220 – 240V. Výkon 3,3W. Napájanie 3,6V, NiCD 1500mAh. Výdrž batérie až 3 hodiny. Farba svetla denná biela. Záruka 24 mesiacov. Index podania farieb >80 Ra. Certifikácia CE, RoHS. Trieda izolácie II. . . . . .
V zľave výrobok Ecolite LED núdzové osvetlenie Leder 3,3W môžete nakúpiť už dnes na našom webe umiestnený v kategórii led núdzové osvetlenie! Mrknite na ešte iné kusy vo spomínanej sekcii za výhodnú cenu! Ale možno hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Preskúmajte u nás taky viac skvelých výrobkov značky Ecolite. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Podarený produkt Ecolite LED núdzové osvetlenie Leder 3,3W od dodávateľa kvalitných produktov Ecolite máte možnosť nájsť na našich stránkach vo výpredajové akciu! Výhodne teraz u nás za 41 EUR.