Dizajnová stolná lampa zlatá vrátane LED a stmievača – Belinda

Dizajnová stolná lampa Belinda je skutočným pútačom pozornosti pre váš domov! Jeho jedinečný tvar rýchlo upúta pozornosť. Aj keď svetlo nesvieti,... celý popis>
Dizajnová stolná lampa zlatá vrátane LED a stmievača
Značka: Paul Neuhaus
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Dizajnová stolná lampa Belinda je skutočným pútačom pozornosti pre váš domov! Jeho jedinečný tvar rýchlo upúta pozornosť. Aj keď svetlo nesvieti, je táto Belinda krásnym doplnkom. Stolná lampa je vyrobená z hliníka s oceľou a je ukončená zlatom. Úplne v tejto dobe! Má výšku 34 cm, šírku 17 cm a dĺžku 34 cm. Belinda má nevymeniteľné LED osvetlenie. Má svetelný výkon 2 400 lúmenov a 3 000 Kelvinov, čo z neho robí skutočnú veľmoc! Našťastie je lampa stmievateľná, takže si môžete intenzitu svetla ľahko určiť sami. Belinda vydrží v priemere 25 000 horiacich hodín. Stolná lampa sa dodáva s káblom (150 cm) a zástrčkou. Tento nádherný pútač by nemal chýbať v dizajnovom interiéri. Tak už neváhajte!
Tento veľmi žiadaný tovar Dizajnová stolná lampa zlatá vrátane LED a stmievača nájdete už dnes tu a teraz na našich stránkach v rubrike stolove lampy. Teraz môžete kúpiť skvelé výrobky v spomínanej kategórii v zľave. Výrobca Paul Neuhaus pre svojich zákazníkov predáva kvalitný tovar. Nové kúsky každý deň!