Soklové svietidlo Cubic³ 3369 mosadz/číra

Všestranné sálavé stojanové svietidlo Cubic³ 3369 v starožitnom vzhľade Toto nádherné svetlo na podstavci s ručne vyrobenou povrchovou úpravou zo... viac informácií »
Soklové svietidlo Cubic³ 3369
Všestranné sálavé stojanové svietidlo Cubic³ 3369 v starožitnom vzhľade Toto nádherné svetlo na podstavci s ručne vyrobenou povrchovou úpravou zo...

Všestranné sálavé stojanové svietidlo Cubic³ 3369 v starožitnom vzhľade Toto nádherné svetlo na podstavci s ručne vyrobenou povrchovou úpravou zo starožitnej mosadze dáva každému vonkajšiemu priestoru – či už v súkromnom alebo verejnom priestore – nielen niečo osvetliť. Celá lampa vďaka svojmu dizajnu vyžaruje starožitné kúzlo a zaujme mäkkým svetlom, ktoré svieti dookola valcovitým vnútorným tienidlom. Existujú teda kamene úrazu napr. B. kvetinové záhony, steny a schody, v tme neprehliadnuteľné. Vďaka spracovaniu odolným voči morskej vode odoláva Cubic® 3369 vplyvom slanej vody a slaného vzduchu bez straty svojej krásy.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Soklové svietidlo Cubic³ 3369 mosadz/číra od našej známej značky Moretti Luce ľahko môžete zaobstarať v aktuálnej ponuke za výpredajovú cenu. Teraz v akcii 460 EUR.