Chodníkové svetlo Candela, 80 cm, bez snímača

Jednoduché cestné svietidlo Candela v dizajne kocky vyrobené z hliníka Candela je štýlové cestné svetlo, ktoré sa dokonale hodí na terasu alebo do... viac informácií »
Chodníkové svetlo Candela
Značka: Globo
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednoduché cestné svietidlo Candela v dizajne kocky vyrobené z hliníka Candela je štýlové cestné svetlo, ktoré sa dokonale hodí na terasu alebo do...

Jednoduché cestné svietidlo Candela v dizajne kocky vyrobené z hliníka Candela je štýlové cestné svetlo, ktoré sa dokonale hodí na terasu alebo do záhrady. Svietidlo v tvare kocky je vyrobené z hliníka a má matný čierny povrch. Vnútri tela svietidla sa nachádza tienidlo z plastu. Toto tienidlo možno namontovať na vhodné svietidlá a jeho priehľadné sfarbenie umožňuje jasný pohľad na svietidlo. Na dosiahnutie harmonického celkového dojmu možno svietidlo Candela kombinovať s ďalšími svietidlami z tejto série. Unikátny a žiadaný produkt dá sa zaobstarať už dnes tu na našich stránkach v populárnej kateogrii osvetlenie príjazdovej cesty. Teraz si môžete vybrať kvalitné produkty z našej sekcie za priaznivú cenu! Náš sortiment je široký, u nás v ponuke nájdete ďalšie preverené produkty od značky Globo. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Tento výrobca Globo vás a vašich blízkych obohatí o prémiové výrobky. Presvedčte sa!

Tento dizajnový produkt Chodníkové svetlo Candela, 80 cm, bez snímača od spoločnosti Globo pohodlne dostanete tu teraz práve navždy výhodne. V súčasnosti je k dispozícii za 99,90 EUR.