Chodníkové svetlo Boston, výška 110 cm

Štíhle cestné svetlo Boston z nehrdzavejúcej ocele s jednoduchým dizajnom Lampa na cestu Boston je dokonalým spoločníkom pri osvetľovaní cesty vonku.... viac informácií »
Chodníkové svetlo Boston
Značka: Globo
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štíhle cestné svetlo Boston z nehrdzavejúcej ocele s jednoduchým dizajnom Lampa na cestu Boston je dokonalým spoločníkom pri osvetľovaní cesty vonku....

Štíhle cestné svetlo Boston z nehrdzavejúcej ocele s jednoduchým dizajnom Lampa na cestu Boston je dokonalým spoločníkom pri osvetľovaní cesty vonku. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, a preto je odolný a robustný, jeho diskrétne sivé sfarbenie dotvára jeho štíhly dizajn, ktorý sa dobre začleňuje do prostredia záhrady. V hornej časti tela sa nachádza plastový prvok, ktorý slúži ako tienidlo a možno ho vybaviť vhodným zdrojom svetla. Svietidlo Boston Path má stupeň krytia IP44, a preto je chránené proti striekajúcej vode. Ak chcete v noci dokonale vyladiť atmosféru svojho domova, toto svietidlo vás nesklame. Dizajnový produkt Chodníkové svetlo Boston, výška je dostupný ešte tu u nás v známej sekcii osvetlenie príjazdovej cesty. Nájdite si ostatné kúsky z našej sekcie za internetové ceny!

Vysokokvalitný produkt Chodníkové svetlo Boston, výška 110 cm od známeho výrobcu Globo je k dostaniu tu vo výhodnej akcii! Teraz nakúpite za 54,90 EUR.