Chodníkové svetlo Boston, výška 110 cm so snímačom

Moderné cestné svetlo Boston z robustnej nehrdzavejúcej ocele so senzorom pohybu Cestné svetlo Boston presvedčí svojím štíhlym dizajnom, ktorý sa... viac informácií »
Chodníkové svetlo Boston
Značka: Globo
64,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné cestné svetlo Boston z robustnej nehrdzavejúcej ocele so senzorom pohybu Cestné svetlo Boston presvedčí svojím štíhlym dizajnom, ktorý sa...

Moderné cestné svetlo Boston z robustnej nehrdzavejúcej ocele so senzorom pohybu Cestné svetlo Boston presvedčí svojím štíhlym dizajnom, ktorý sa dobre začlení do prostredia vonkajšieho priestoru. Svietidlo pozostáva zo štíhleho tela vyrobeného z nehrdzavejúcej ocele, v ktorého hornej časti je plastový prvok slúžiaci ako tienidlo. Môže byť vybavená vhodným svetelným zdrojom podľa výberu, ktorý poskytuje vhodné svetlo bez oslnenia. Okrem toho je svietidlo Boston Path vybavené snímačom pohybu, ktorý veľmi uľahčuje ovládanie svetla. Trieda ochrany IP44 chráni svietidlo pred striekajúcou vodou a nehrdzavejúca oceľ mu dodáva odolný charakter. Na dosiahnutie harmonického celkového dojmu možno svietidlá Boston kombinovať s ďalšími svietidlami z tejto série. Technické údaje snímača: – Uhol detekcie 90 – Rozsah 8 m Veľa obľúbený produkt nájdete práve tu u nás v sekcii osvetlenie príjazdovej cesty! Máme pre vás nové produkty z tejto kateógrie za super ceny! Obľúbená značka zákazníkov Globo dodáva pre svojich zákazníkov vysoko kvalitný tovar. Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu. Naša ponuka je široká, samozrejme, máme v ponuke viac skvelých výrobkov od značky Globo. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný produkt Chodníkové svetlo Boston, výška 110 cm so snímačom od nášho popredného výrobcu Globo pohodlne zaobstaráte bezpečne online lacno! K dispozícii teraz v predaji za 64,90 EUR.