Centrálne napájanie Volare 2-fáz. koľajnica, biela

Stredový prívod pre koľajnice 2-fázového systému vodičov Volare Tento stredový prívod je určený na napájanie 2-fázového koľajnicového systému... viac informácií »
Centrálne napájanie Volare 2-fáz. koľajnica
Značka: Molto Luce
179,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stredový prívod pre koľajnice 2-fázového systému vodičov Volare Tento stredový prívod je určený na napájanie 2-fázového koľajnicového systému...

Stredový prívod pre koľajnice 2-fázového systému vodičov Volare Tento stredový prívod je určený na napájanie 2-fázového koľajnicového systému Volare a mal by sa používať s inštalačnou hadicou s priemerom max. 16 mm. Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Centrálne napájanie Volare 2-fáz. možno kúpiť teraz tu na našom webe v známej kategórii koľajnicové svetelné systémy! Pripravili sme ostatné produkty z tejto populárnej rubriky za priaznivú cenu. Možno ale hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás tiež ďalší kvalitný tovar od značky Molto Luce. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Lacný produkt Centrálne napájanie Volare 2-fáz. koľajnica, biela s osvedčenou značkou Molto Luce môžete zohnať tu teraz práve za skvelú cenu. Na našej stránke za 179,90 EUR.