Stolová LED lampa Pattaya čierna stmievateľná CCT

Čierna stolová LED lampa Pattaya s flexibilným ramenom Stolná LED lampa Pattaya nájde svoje ideálne miesto v pracovni. Skladá sa z dvoch kovových... viac informácií »
Stolová LED lampa Pattaya
Značka: Globo
74,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierna stolová LED lampa Pattaya s flexibilným ramenom Stolná LED lampa Pattaya nájde svoje ideálne miesto v pracovni. Skladá sa z dvoch kovových...

Čierna stolová LED lampa Pattaya s flexibilným ramenom Stolná LED lampa Pattaya nájde svoje ideálne miesto v pracovni. Skladá sa z dvoch kovových prvkov, ktoré sú spojené ohybným ramenom. Jeho čierna farba vhodne dopĺňa jednoduchý dizajn lampy a ľahko sa začlení do najrôznejších štýlov zariadenia. Okrem toho má Pattaya dotykový stmievač, ktorý umožňuje nielen stmievanie, ale aj zmenu farby svetla v niekoľkých krokoch. Stolnú lampu LED Pattaya možno flexibilne umiestniť v miestnosti pomocou napájacieho kábla a jej ohybné rameno umožňuje voliteľné nastavenie tienidla, a tým aj vyžarovaného svetla.

Akčný a v zľave produkt Stolová LED lampa Pattaya čierna stmievateľná CCT od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Globo ľahko môžete nájsť aktuálne v bezva akcii. Výhodne za super cenu 74,90 EUR.