BRUMBERG QualityFlex® LED pásik sada 5m 48W 4 100K

Vysoko svietivý LED pásik QualityFlex® na profilovú montáž Tento LED pásik, ktorý sa dá skrátiť, je ideálny na osvetlenie dlhých úsekov na... viac informácií »
BRUMBERG QualityFlex® LED pásik sada 5m 48W
Značka: BRUMBERG
120 EUR160 EUR Zľava -25%
Overiť dostupnosť »
Vysoko svietivý LED pásik QualityFlex® na profilovú montáž Tento LED pásik, ktorý sa dá skrátiť, je ideálny na osvetlenie dlhých úsekov na...

Vysoko svietivý LED pásik QualityFlex® na profilovú montáž Tento LED pásik, ktorý sa dá skrátiť, je ideálny na osvetlenie dlhých úsekov na doplnkové alebo akcentové osvetlenie v moderných interiéroch. QualityFlex® ukazuje svoje silné stránky najmä ako nepriamy zdroj svetla nad alebo za výstupkami a nábytkom, ako sú dlhé kuchynské linky, skrinky alebo police na nápoje v baroch. LED pás nie je vhodný na priame nalepenie na nábytok alebo steny. Potrebné sú vhodné hliníkové profily (pozri príslušenstvo). – Rozsah dodávky: 500 cm LED pás, obojstranná 3M lepiaca páska, pripojovacie káble 350 cm na oboch stranách (pripájané), dva pripojovacie káble 150 cm (plug & play), jeden napájací zdroj. – Okolitá teplota: – 10 až + 40 °C Obľúbený produkt nájdete jednoducho na našom webe zaradený v rubrike kompletná sada led pásikov! Pozrite sa na obľúbené produkty z tejto známej sekcie za outletovú cenu! Treba hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac. Máme v ponuke ďalší tovar od dodávateľa BRUMBERG. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vysokokvalitný tovar BRUMBERG QualityFlex® LED pásik sada 5m 48W 4 100K od dodávateľa kvalitných produktov BRUMBERG je k dostaniu dnes za akčnú cenu! V akcii za 120 EUR.